MÖBLER / Bord / Damskrivbord 12771328
*
nr 1277 1328
Damskrivbord
nyrokoko, Bredd: 88 cm. Djup: 47 cm. Höjd: 78 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 september 2019
kl 19:56:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/9 16:46:04
1
Vinnande bud
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord damskrivbord nyrokoko skrivbord
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:29
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:31
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:05
-
4115 Matbord
kromben. Bredd: 180 cm, djup: 100 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
-
4122 Matbord
Rustikt, fällbara ben. Bredd: 184 cm, djup: 76 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:36
*
Damskrivbord
Kondition: slitage
nr 1277 1328
Damskrivbord
nyrokoko, Bredd: 88 cm. Djup: 47 cm. Höjd: 78 cm
Kondition: slitage
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 september 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/9 16:46:04 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord damskrivbord nyrokoko skrivbord
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08 -
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:29 -
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:31
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:05 -
4115 Matbord
kromben. Bredd: 180 cm, djup: 100 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59 -
4122 Matbord
Rustikt, fällbara ben. Bredd: 184 cm, djup: 76 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:36